Twoje życie walczące z wagą się skończyło

Są chwile, w których możesz czuć się tak, jakby Twój plan odchudzania był niemożliwy do zrealizowania.

Możesz świetnie sobie radzić przez pierwsze kilka tygodni, ale powoli zacznij tracić motywację. Kiedy widzisz, że ludzie odnoszą sukcesy, zaczynasz się zastanawiać, co zrobili, aby osiągnąć swoje cele i co trzeba było, aby tam dotrzeć. Co robią, aby to osiągnąć?

Musisz wiedzieć, co chcesz ćwiczyć, jeśli chcesz opracować odpowiedni plan fitness. Czy Twoim celem jest przede wszystkim dokręcenie i tonacja; czy szukasz poważnej transformacji? Czy zwiększenie poziomu energii jest celem ćwiczeń? Co masz nadzieję osiągnąć, rozpoczynając program ćwiczeń?

Monitorowanie postępów może być świetnym sposobem, aby przypomnieć sobie o uzyskiwanych wynikach i zachować motywację. Prowadź dziennik odchudzania i nie zapomnij zanotować wszystkiego, co jesz. Aby mieć pewność, że jesz kalorie w zdrowym zakresie, policz sumy na koniec każdego dnia. Utrzymuj również cotygodniowe odchudzanie lub przyrosty w tym czasopiśmie. Umieszczenie wykresów w dzienniku odchudzania może być bardzo motywujące.

Jeśli chcesz katastrofalnego rezultatu, możesz pozwolić sobie na głód.

Kiedy jesteś głodny, nie masz samokontroli. Jeśli planujesz posiłki z wyprzedzeniem, możesz uniknąć głodu i utraty samokontroli. Weź ze sobą również przekąski, ponieważ mogą one pomóc zmniejszyć głód w ciągu dnia i zapobiec przejadaniu się! Przygotuj lunch w domu i zabierz go ze sobą, kiedy tylko możesz. Pakując lunch, oszczędzasz pieniądze i unikasz potencjalnie złych wyborów w pracy lub szkole.

Sama dieta zwykle nie wystarcza do utraty wagi. Najlepszym sposobem na uzyskanie szybszych rezultatów jest regularne ćwiczenia, oprócz dobrego jedzenia. Znajdź zajęcia, które lubisz, aby zwiększyć prawdopodobieństwo przestrzegania schematu ćwiczeń. Znajdź energiczne zajęcia, które są zarówno zdrowe, jak i rozrywkowe. Ponadto dołączenie do lokalnych grup ćwiczeń lub zajęć to świetny sposób na połączenie kontaktów towarzyskich z treningiem fizycznym.

To zawsze pierwsza porada w programie odchudzania, ale bardzo niewiele osób postępuje zgodnie z nią. Po prostu wyrzuć wszystkie swoje śmieciowe jedzenie i niezdrowe przekąski. Jeśli po głodzie nie ma jedzenia, nie będziesz go jeść. Zamiast tego upewnij się, że masz dużo zdrowych opcji w spiżarni, takich jak owoce, warzywa i orzechy. Jeśli ukryjesz złe wybory poza zasięgiem wzroku, będziesz bardziej skłonny do dokonywania dobrych wyborów.

Kiedy próbujesz schudnąć, poproś znajomych o wsparcie. Mimo że to Ty musisz schudnąć, pamiętaj, że twoja rodzina i przyjaciele mogą zaoferować zachęty, zwłaszcza gdy masz ochotę się poddać. Zadzwoń do znajomych, jeśli potrzebujesz trochę motywacji, aby kontynuować. Zapewnienie ludziom wsparcia i zachęty może zmienić świat, gdy dążysz do osiągnięcia swoich celów w zakresie odchudzania.

Dodaj komentarz