Jakie właściwości posiada cewnik silikonowy?

 

Zastanawiasz się nad tym, gdzie złożyć zamówienie na cewniki silikonowe? A może od dłuższego czasu poszukujesz rozwiązań o odpowiednich właściwościach? W takiej właśnie sytuacji warto wybrać odpowiednie rozwiązania, dostosowane do indywidualnych predyspozycji każdej zainteresowanej osoby. Bez cienia wątpliwości wybór odpowiednich cewników silikonowych odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu wysokiego poziomu komfortu dla danego pacjenta. Sprawdź aktualnie najbardziej popularne rozwiązania w branży, które charakteryzują się konkurencyjną ceną oraz najwyższą jakością.

Cewniki silikonowe – czyli jakie?

Nowoczesny cewnik silikonowy  to propozycja dopęcherzowa z kontrastem RTG. Propozycje są dostępne za sprawą wieloletniej współpracy z producentem – marką Foley. Cewniki silikonowe zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o pacjentach, którzy poszukują rozwiązań na wygodne i komfortowe funkcjonowanie. Oprócz tego warto wybrać tego rodzaju elementy, jeśli mamy do czynienia z długotrwałą koniecznością drenowania pęcherza moczowego. Produkt jest samoutrzymujący się, a dostępny w nim balonik gwarantuje zabezpieczenie przed wysunięciem produktu z pęcherza. Co istotne zawór, który wypełnia balonik znajduje się tuż obok wylotu cewnika.

Jakie są właściwości cewnika Foleya?

Wśród najważniejszych właściwości cewnika Foleya warto zwrócić uwagę na skład. Produkt bowiem został wykonany 100% z najwyższej jakości silikonu medycznego o odpowiedniej biokompatybilności. Co więcej wybrane produkty należą do cewników dwudrożnych. Produkt jest przezroczysty i ułatwia obserwację oraz kontrolę. Cewnik silikonowy jest miękki i symetryczny. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na fakt, że produkt gwarantuje elastyczną konstrukcję, która umożliwia bezoporowe wprowadzenie do pęcherza moczowego. Wybierz dla siebie odpowiednie rozwiązania, na które bez dwóch zdań warto się zdecydować. Dzięki temu możesz liczyć na znalezienie niezwykłych propozycji w postaci cewników silikonowych najwyższej jakości.

Dodaj komentarz